İFA tüm kitapçılarda

Prof. Dr. Sinan Canan’ın uzun zamandır beklenen İnsanın Fabrika Ayarları başlıklı üçlemesinin ilk iki kitabı raflarda yerini aldı. İlk kitap “İFA 1. Kitap: Beden”, ikinci kitap ise “İFA 2. Kitap: İlişkiler ve Stres” başlığıyla meraklılarıyla buluştu. Çıktığı andan beri büyük ilgi gören İFA serisi, Sinan Canan’ın anlatımıyla “doğru yaşamanın” temel şifrelerini veriyor. Modern dünyada antik ayarlarla hayatta kalmaya çalışan insanoğlunun kendi doğasını anlama yolundaki en önemli basamağının kendini tanıması olduğunu ifade eden Dr Canan, kitabında insanın biyolojik ve psikolojik yapısının temel taşlarını herkesin anlayacağı ve uygulayabileceği şekilde anlatmaya çalıştığını vurguluyor. Dr Canan, kitaplarını “Amacım, herkesin kendisinin hekimi, mentörü, yaşam koçu, danışmanı ve lideri olabilmesi aslında. Zira biz beden ve akıl sağlığımızı uzmanlara emanet ettikçe işin içinden gittikçe daha çıkamaz bir hale geliyoruz. Ben de imkanlar nispetinde insanın gerçek doğasına dair bilimsel ve kadim ipuçlarını bir araya getirmeye çalışıyorum.” diye anlatıyor.

AçıkBeyin eğitim sisteminin temellerini oluşturan İFA anlatısı, yaşamımızın her alanını kapsayan; beslenmeden harekete, ilişkilerimizden stres yönetimine, zihinsel güçlerimizden insana mahsus özelliklerimize kadar her konuyu öykü tadında okuyuculara aktarıyor. AçıkBeyin eğitimleri arasında en temelde yer alan İnsanın Fabrika Ayarları eğitimlerinde ise Dr Canan, katılımcılarla bu temel ayarlarımızın detaylarını paylaşarak, etkileşimli bir ortamda herkesin bunları hayatına nasıl uygulayabileceğine dair kıymetli ipuçlarını paylaşıyor.

Seminer, konferans, tam günlük eğitimler ve kamplar formatında gerçekleştirilen İFA eğitimleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.