İlk olarak katılmak istediğiniz eğitimi Açık Beyin Mağazasından sipariş etmelisiniz. Sipariş esnasında, sipariş bilgilerinize ek olarak sisteme kayıt olabilmeniz için gerekli olan e-posta adresiniz ve şifrenizi de girmeniz gerektiğini unutmayınız. Ödemenizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından sisteme otomatik olarak kaydınız ve girişiniz gerçekleşecektir. Hesap bilgilerinize ve sipariş detaylarınıza Hesabım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yaklaşan her eğitim Anasayfa’da en üst kısımda yer almaktadır. Eğitim linkine tıklandığında, daha önceden sipariş vermiş ve sisteme giriş yapmış kullanıcılar otomatik olarak eğitim içeriğine yönlendirilirken, sipariş vermemiş kullanıcılar ise Mağaza sayfasına yönlendirilir.

Eğitimin başlama saatinden 5 dakika önce sisteme giriş yapmış ve eğitim sayfasında bekliyor olmanız yeterlidir. Eğitimiz izleyebilmeniz için herhangi bir program kurmanıza gerek yoktur. Eğitim saati geldiğinde, canlı yayın otomatik olarak başlayacaktır. Canlı yayın otomatik olarak başlamadığı durumda sayfayı yenilemeniz gerekmektedir.

Tüm eğitimlerin canlı yayın kayıtları, yine canlı yayının yapıldığı sayfa üzerinden yayınlanmaktadır. Eğitimi daha önceden sipariş etmiş kullanıcılar bu içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilir, canlı yayını kaçırmış olan kullanıcılar ise mağaza üzerinden siparişini tamamlayarak eğitimin kaydını süresiz/sınırsız olarak izleyebilirler.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız, Şifremi Unuttum bağlantısını takip ederek e-posta adresiniz ile yeni bir şifre edinebilirsiniz. Yeni şifreniz ile sisteme giriş yapmak için Hesabım bağlantısını kullanabilirsiniz.

AçıkBeyin, insanın kendisine daha iyi bakabilmesi için çalışan bir araştırma ve eğitim kurumudur. Tüm eğitim ve yayınlarımız, kendimizi daha iyi tanıma amacını taşır ve bunun için başta beyin ve davranış bilimleri olmak üzere, tüm bilgi alanlarından gelen bilgileri en AÇIK ve en anlaşılır şekilde anlatmayı temel amaç edinmiştir. İşte ismimiz de bu AÇIK ve net anlatım isteğimizin bir yansımasıdır.