Duyguların Dili Olsa

Duygularını ifade edebilen insan hayatını doğru anlamlandıran, özgür insandır!

Bu eğitimlerde kendimizi anlamanın yollarını duygularımızın sesini dinleyerek keşfedeceğiz.

Davranışların en etkili belirleyicisi duygulardır. Peki, duygularımızı ne kadar iyi tanıyoruz ve kaç çeşit duygunun varlığından haberdarız? Yaşadığımız her olayda neler hissettiğimizi ve neden hissettiğimizin farkına varamadıkça hem bireysel hem de kişilerarası problemeler yaşamamız kaçınılmaz hale gelir.

Yaşanan her durum kişiye özel olarak yorumlanır. Böylelikle herkesin her durumda hissettiği de farklı olacaktır. Hissettiği duyguların farkına varamayan bireyler başlarına gelen sorunların sebeplerini de anlamlandırmakta sorunlar yaşayacaktır.

Duyguları anlamak sanıldığı kadar zor değildir; gereksiz hiç değildir. Temel kuralları anladıktan sonra duygusal dünyamızın bize vereceği bilgiler bizi hayrete düşürebilir!

Eğitmen

Eğitim Detayları

Ela Ünler

Ela Ünler

Ela Ünler Kimdir?

1976’da İskenderun’da doğdum. Hayatıma “keşke’leri” değil “iyi ki’leri” koymanın peşindeyim. Çünkü hayatta her başımıza gelenin bir sebebi olduğuna ve insanı bir yere taşıdığına inanıyorum. Üniversitede illaki Kimya eğitimi alacağım diye ısrar edip sonrasında Sosyal Bilimler alanında bir akademisyen oldum. İyi ki Fen bilimlerinden geldim diyorum yoksa yazı yazmanın, kendini ifade etmenin, insanları anlamanın önemini bu kadar iyi anlayamayacaktım.

20 yıldan fazla süredir üniversite öğrencileri ile birlikte büyüyorum. Her dersimde öğrencilerimden yeni birşey öğreniyor onlara bilgi ve deneyimlerimi mümkün olduğunca keyifli bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Aynı zamanda bir çok kurumla eğitim ve danışmanlık için biraraya gelerek çalışanların hayatlarını nasıl daha iyi hale getiririm diye akıl yürütüp projeler geliştiriyorum.

Enerjimin yüksek ve pozitif olduğunu söylerler. Buna sebep olarak, sürekli gençlerle beraber olmak, sporu hiçbir zaman hayatımdan çıkarmamış olmak ve mümkün olduğunca kendimi anlamaya çalışarak yaşamaktan kaynaklandığını söyleyebilirim.

Üniversite, kurum, şehir, iş isimlerinden bağımsız ben nasıl bir insanım ve bu dünyaya ne için geldim sorusunu cevaplamanın herşeyden önemli olduğunu düşünüyorum.

Merak edenler için, Yönetim Psikolojisi ile ilgili ders ve eğitimler veriyorum…

Hayatta hep sevgiyle kalın…

Eğitim & Seminerlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Berna Tuncer
Kurumsal Satış Koordinatörü

Telefon: +90 216 356 49 69
E-Posta:bernatuncer@acikbeyin.com