Fit Beyin Egzersizleri

Fit Beyin
Beynini Harekete Geçir!

“FitBeyin Egzersizleri” bedenimiz üzerinden zihnimizi harekete geçirmek için tasarlandı.

Dikkat dağıtıcı ortamlarda odaklanmak,
dikkati farklı odaklar arasında değiştirebilmek,
aynı anda birden fazla kası kontrol etmek,
baskı altında hızlı karar vermek,
tepki sürelerimizi iyileştirmek,
bu egzersizlerin faydalarından sadece bir kaçı…

AçıkBeyin ekibinin sizlere özel olarak seçtiği egzersiz takımları ile temel amacımız, katılımcılarımızın fiziksel aktiviteleri ve duyusal algıları üzerinden zihinsel performanslarını sağlıklı ve kalıcı bir biçimde arttırmaktır.

Son derece eğlenceli ve şaşırtıcı egzersizlerden oluşan FitBeyin setleri, beden ve zihin birlikteliğini tekrar sağlamanın en güzel yollarından birisidir.

Eğitmen

Eğitim Detayları

Mahmut Talha Sağlıklı

Mahmut Talha Sağlıklı

Mahmut Talha Sağlıklı Kimdir?

1984 yılında doğdu. Ortaokul yıllarında İstanbul Güreş İhtisas Kulübü’nde güreşe başladı ve büyük başarılar elde ederek, İstanbul ve Türkiye şampiyonu oldu. Başarılarını milli takım düzeyinde ülkemizi temsil ederek sürdürdü. Aktif sporculuk döneminin ardından akademik hayatına Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde devam etti ve lisans eğitimi sonrasında yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde tamamladı. Üniversite yıllarında katıldığı uluslararası programlar dâhilinde Amerika’da yaz kamplarında spor eğitmenliği ve cankurtaranlık yaptı. Farklı spor disiplinleri ve branşları üzerinde çalışmalar yaparak egzersiz birikimini her zaman geliştirmeyi hedefledi. The Pilates Coach bünyesinde düzenlenen uluslararası eğitimlere katılarak Pilates eğitmeni oldu ve reformer, mat pilates egzersizlerini geliştirmeye başladı. Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu bünyesinde düzenlenen eğitimlerde II. Kademe antrenör kademesine yükseldi. Eski TRT Spikeri Enver Seyitoğlu’ndan güzel ve etkili konuşma, diksiyon, fonetik eğitimi aldı. Beyin konusunda araştırmalar yaparak, egzersiz ve beyin arasındaki ilişkiyi incelemeye başladı. “Sağlıklı Beyin Egzersizleri” sistemini kurduktan sonra odaklanmayı, dikkati ve hızlı karar vermeyi geliştiren hareketleri, egzersizleri hem uygulamaya hem de öğretmeye başladı. Şehirlerde yaşayan, plazalarda çalışan ve hareketsiz kaldığı için vücut formunu kaybeden şirket çalışanlarına hem kişisel hem de kurumsal olarak danışmanlık yapmaktadır. “AçıkBeyin” ekibi bünyesinde verdiği eğitimler şu şekildedir; “Vücudunuzla Konuşun”, “Sağlıklı Beyin”, “Sağlıklı Beslen Bilinçli Beslen” ve “Sağlıklı Sohbetler”.

Eğitim & Seminerlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Berna Tuncer
Kurumsal Satış Koordinatörü

Telefon: +90 216 356 49 69
E-Posta:bernatuncer@acikbeyin.com