Dik Duruş Akademisi

Bedenlerimiz alarm veriyor!
Gencecik vücutlarda duruş ve poz bozukluklarına bağlı sorunları gittikçe daha çok görmeye başladık.

Ofis mesaileri, bilgisayar başında geçen saatler, mobil cihazlar…

Bedenimizin milyonlarca yıllık ayarlarına uygun olmayan günlük yaşam alışkanlıklarımız, geri dönülmez hasarlar verebiliyor.

Bunlardan kurtulmak ise çok kolay. Doğru yöntemler ve basit egzersizlerle, bu kıymetli bedeni en sağlıklı halinde tutmak mümkün.

Modern yaşam önünde eğilmeyin; dik durmak sizin de hakkınız!

Dik Duruş Akademisi, çağımızın en büyük sorunlarından birisi olan duruş bozukluklarını çözmek için tasarlandı. Kamburlaşma, kemik yapısındaki bozulmalar, boyun fıtıkları günümüzün en yaygın sağlık sorunları ve bunları çözmek sandığımızdan çok daha kolay.

Her katılımcının kendi vücut geçmişine göre başarı hikayeleri yazdığı bu eğitimde birbirinden etkili egzersizleri sizlerle birlikte yapıyor ve duruş bozukluğuna karşı hayat boyu işimize yarayacak becerileri öğreniyoruz.

Duruşumuz sağlığımızdır. Kendinize yapacağınız en verimli yatırım olan Dik Duruş Akademisi‘ni mutlaka deneyimleyin.

Eğitmen

Eğitim Detayları

Mahmut Talha Sağlıklı

Mahmut Talha Sağlıklı

Mahmut Talha Sağlıklı Kimdir?

1984 yılında doğdu. Ortaokul yıllarında İstanbul Güreş İhtisas Kulübü’nde güreşe başladı ve büyük başarılar elde ederek, İstanbul ve Türkiye şampiyonu oldu. Başarılarını milli takım düzeyinde ülkemizi temsil ederek sürdürdü. Aktif sporculuk döneminin ardından akademik hayatına Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde devam etti ve lisans eğitimi sonrasında yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde tamamladı. Üniversite yıllarında katıldığı uluslararası programlar dâhilinde Amerika’da yaz kamplarında spor eğitmenliği ve cankurtaranlık yaptı. Farklı spor disiplinleri ve branşları üzerinde çalışmalar yaparak egzersiz birikimini her zaman geliştirmeyi hedefledi. The Pilates Coach bünyesinde düzenlenen uluslararası eğitimlere katılarak Pilates eğitmeni oldu ve reformer, mat pilates egzersizlerini geliştirmeye başladı. Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu bünyesinde düzenlenen eğitimlerde II. Kademe antrenör kademesine yükseldi. Eski TRT Spikeri Enver Seyitoğlu’ndan güzel ve etkili konuşma, diksiyon, fonetik eğitimi aldı. Beyin konusunda araştırmalar yaparak, egzersiz ve beyin arasındaki ilişkiyi incelemeye başladı. “Sağlıklı Beyin Egzersizleri” sistemini kurduktan sonra odaklanmayı, dikkati ve hızlı karar vermeyi geliştiren hareketleri, egzersizleri hem uygulamaya hem de öğretmeye başladı. Şehirlerde yaşayan, plazalarda çalışan ve hareketsiz kaldığı için vücut formunu kaybeden şirket çalışanlarına hem kişisel hem de kurumsal olarak danışmanlık yapmaktadır. “AçıkBeyin” ekibi bünyesinde verdiği eğitimler şu şekildedir; “Vücudunuzla Konuşun”, “Sağlıklı Beyin”, “Sağlıklı Beslen Bilinçli Beslen” ve “Sağlıklı Sohbetler”.

Eğitim & Seminerlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Berna Tuncer
Kurumsal Satış Koordinatörü

Telefon: ‎+90 534 648 75 21
E-Posata: ‎bernatuncer@acikbeyin.com