Webinar’a Nası Katılırım?

İlk olarak katılmak istediğiniz eğitimi Açık Beyin Mağazasından sipariş etmelisiniz. Sipariş esnasında, sipariş bilgilerinize ek olarak sisteme kayıt olabilmeniz için gerekli olan e-posta adresiniz ve şifrenizi de girmeniz gerektiğini unutmayınız. Ödemenizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından sisteme otomatik olarak kaydınız ve girişiniz gerçekleşecektir. Hesap bilgilerinize ve sipariş detaylarınıza Hesabım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eğitimi nasıl izlerim?

Yaklaşan her eğitim Anasayfa’da en üst kısımda yer almaktadır. Eğitim linkine tıklandığında, daha önceden sipariş vermiş ve sisteme giriş yapmış kullanıcılar otomatik olarak eğitim içeriğine yönlendirilirken, sipariş vermemiş kullanıcılar ise Mağaza sayfasına yönlendirilir.

Sinan Canan – E-Beyin eğitimine ulaşmak için buraya, Ömer Ara – LGS Matematik Taktikleri eğitimi için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitimin başlama saatinden 5 dakika önce sisteme giriş yapmış ve eğitim sayfasında bekliyor olmanız gerekmektedir. Eğitim saati geldiğinde, canlı yayın otomatik olarak başlayacaktır.

Sisteme giriş yapamıyorum?

Şifrenizi hatırlamıyorsanız veya geçici şifreniz tarafınıza ulaşmadı ise, Şifremi Unuttum bağlantısını takip ederek e-posta adresiniz ile yeni bir şifre edinebilirsiniz. Yeni şifreniz ile sisteme giriş yapmak için Hesabım bağlantısını kullanabilirsiniz.

Eğitimi daha sonra izleyebilir miyim?

Herhangi bir eğitimi sipariş vermiş kullanıcılar için eğitimin canlı yayın kaydı, yine eğitim ile aynı sayfada 3 gün süresince açık kalacaktır.