Uzaktan Yönetim ve Liderlik

Yeni koşullarda eski alışkanlıklarla devam etmeye çalışmak, belki de insanlığın yaptığı en eski ve yaygın hatalardan birisidir. İnsanın temel özelliklerini ve ihtiyaçlarını anlamak ise bizlere her durumda yeni ve etkin stratejiler geliştirme imkanı verir.

Korona virüsü “VUCA” (değişkenlik, belirsizlik, karmaşıklık ve muğlaklık) dünyasına bir de sosyal mesafeyi ekleyerek şirketlerin işlerini bir hayli zorlaştırdı. Yeni koşullar çalışanların uzaktan yönetilmesindeki motivasyon ve yönlendirme sorunlarını iyice su yüzüne çıkardı. Çalışanları görmeden onları uzaktan motive edip şirket amaçlarına ulaşmak için onları nasıl yönetmeli ve yönlendirmeliyiz?
Bu eğitimde bu sorunun cevabını 4 adımı inceleyerek vermeye çalışacağız…

1. Uzaktan Yönetim ve Motivasyon
2. Uzaktan Yönetim ve Duygusal Dayanıklılık
3. Uzaktan Yönetim ve Takım Yönetimi
4. Uzaktan Yönetim ve Performans

Bu eğitimin sonunda, insanın değişmeyen ihtiyaçlarını değişen koşullarda nasıl karşılayabileceğimizi, alışkanlıklarımızın ötesinde yeni yaklaşımları nasıl hayata geçirebileceğimizi keşfedeceğiz.

Eğitmen

Eğitim Detayları

Ela Ünler

Ela Ünler

Ela Ünler Kimdir?

1976’da İskenderun’da doğdum. Hayatıma “keşke’leri” değil “iyi ki’leri” koymanın peşindeyim. Çünkü hayatta her başımıza gelenin bir sebebi olduğuna ve insanı bir yere taşıdığına inanıyorum. Üniversitede illaki Kimya eğitimi alacağım diye ısrar edip sonrasında Sosyal Bilimler alanında bir akademisyen oldum. İyi ki Fen bilimlerinden geldim diyorum yoksa yazı yazmanın, kendini ifade etmenin, insanları anlamanın önemini bu kadar iyi anlayamayacaktım.

20 yıldan fazla süredir üniversite öğrencileri ile birlikte büyüyorum. Her dersimde öğrencilerimden yeni birşey öğreniyor onlara bilgi ve deneyimlerimi mümkün olduğunca keyifli bir şekilde aktarmaya çalışıyorum. Aynı zamanda bir çok kurumla eğitim ve danışmanlık için biraraya gelerek çalışanların hayatlarını nasıl daha iyi hale getiririm diye akıl yürütüp projeler geliştiriyorum.

Enerjimin yüksek ve pozitif olduğunu söylerler. Buna sebep olarak, sürekli gençlerle beraber olmak, sporu hiçbir zaman hayatımdan çıkarmamış olmak ve mümkün olduğunca kendimi anlamaya çalışarak yaşamaktan kaynaklandığını söyleyebilirim.

Üniversite, kurum, şehir, iş isimlerinden bağımsız ben nasıl bir insanım ve bu dünyaya ne için geldim sorusunu cevaplamanın herşeyden önemli olduğunu düşünüyorum.

Merak edenler için, Yönetim Psikolojisi ile ilgili ders ve eğitimler veriyorum…

Hayatta hep sevgiyle kalın…

Eğitim & Seminerlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Berna Tuncer
Kurumsal Satış Koordinatörü

Telefon: +90 216 356 49 69
E-Posta:bernatuncer@acikbeyin.com