Görünmez El

Görünmez El

“İlişkilerde Sınır Koyabilme”

Modern çağın bireyleri, geçmiş dönem insanlarına göre “kim oldukları”, “kim olmadıkları?” ya da “nasıl göründükleri?” konularında zihinlerini çok daha fazla meşgul ediyor.

Peki kendimizi gerçekten ne kadar tanıyoruz?

“Ben” dediğimiz tanımlamanın içini neyle dolduruyorsak, dışarıya çizdiğimiz sınırları da o malzemeyle üretiyoruz.

Hem özel hem de iş hayatımızda zihinsel, fiziksel ve ruhsal sınırlarımızı belirleyerek hayatımıza yön verecek çizgilerimizi oluşturabilmemiz mümkün

  • Kendine has (otantik)
  • Bağımsız (özerk)
  • Özgür(doğal) bir yaşamın tasarlayıcısı olabilmek hiç zor değil.

Kendimizle daha yakından tanışmak için hepinizi bekliyoruz.

Eğitmen

Eğitim Detayları

Hakan Güneş

Hakan Güneş

Hakan Güneş Kimdir?

1980 yılında, Samsun’da kaosun zirve yaptığı bir dönemde dünyaya gelmiştir ve kaosla olan teşviki mesaisi bu şekilde başlamıştır. “Okuma yazmayı” herkes gibi ilkokulda öğrenmiştir, ancak “okur yazar” olmayı Samsun Oda Tiyatrosu’nda alışkanlık edinmiş ve bunu kendisine bir hayat amacına dönüştürmüştür.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde İktisat, ardından da Başkent Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlamıştır.

Askerlik sonrasında katıldığı bir sivil toplum projesi workshop’u sayesinde kişisel envanterini keşfetmiş ve bu vesileyle başlangıç olarak kendisine en uygun mesleğin ne olduğu sorusuna da yanıt bulmuştur: “Satış”. Belirsizlik ve kaosu yoğun şekilde içinde barındıran, iletişimin mesleğin merkezinde olduğu, yüksek tempoda ve sürekli yeniliğe ihtiyaç duyan, kaşif ruhluların var olabildiği bir mesleğin parçası olmaktan gurur duymuştur ve bundan da hep beslenmiştir.

Kariyerine Pfizer İlaçlarında başlamış, ardından sırasıyla DHL Express, Turkcell ve Turk Telekom Grup’ta farklı görev ve sorumluluklar almıştır. 14 yıllık kariyeri boyunca satış, insan kaynakları, eğitim gibi farklı şapkalarla çalışma fırsatlarını yakalamıştır.

Kariyerine son 1 yıldır profesyonel koçluk yaparak devam etmektedir. İçerisinde iletişim, kaos, ve yenilik barındıran tüm eğitimleri vermeye ve danışanlarının potansiyellerini keşfetmesi yolculuğunda ayna görevi görmeye gönüllüdür.

Fobileri: Çan Eğrisi Mantığı, Alan Bağımlılığı, Tavsiye ve Akıl Verme, Ortalama Takıntısı, Standartlara Olan Platonik Aşk, Prosedür Sevdası ve İstatistik Şaşırtmaları
Hobileri: Kaos ve Belirsizlik, Fraktal geometriler, “Neden?” sorusu, Kendine ve Karşısındakine Sahicilik, “Ben” içerikli Çözüm Arayışı, Hayal Kurmak, Sezgisel Düşünme
Favori Eğitimleri: Belirsizlikte Satış, Koçluk Temelli İletişim, Kaosta Müzakere, Stratejik Karar Alma, Lider Zihni…

Eğitim & Seminerlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Berna Tuncer
Kurumsal Satış Koordinatörü

Telefon: +90 216 356 49 69
E-Posta:bernatuncer@acikbeyin.com